Zakup mieszkania od Developera

NaTwoim.pl » Co kredytujemy? » Zakup mieszkania od Developera
Kredyt na zakup mieszkania w Warszawie. W końcu własne M, z lekką pomocą Banku. Najprawdopodobniej to również pierwszy z kredytów więc od czego by tu zacząć skoro. tych informacji jest tak wiele. Jakie mieszkanie kupić, ile metrów, w jakiej lokalizacji. Czy oby nadal to jest okazja. A może zastanawiasz się czy jest to dobry czas, żeby związać się węzłem małżeńskim z Warszawą w Bankowym urzędzie stanu cywilnego 🙂 Chciałbym Ci to wszystko objaśnić. Policzyć Twoją zdolność kredytową i pokazać na co uważać, a przede wszystkim na co zwrócić uwagę. Wśród nieprzyjaznych banków można znaleźć swoje miejsce w Warszawie, wystarczy tylko poszukać. Czy proces szukania banku długo zajmuje? Jeżeli chcesz świadomie wybrać kredyt dla siebie, to tak na prawdę powinniście prześledzić z prawnikiem ok 10 umów bankowych i wychwycić wszystkie opłaty kredytowe i około kredytowe. Czy jest to możliwe dla osoby nie posiadającej sztabu zaprzyjaźnionych prawników? Spieszę z odpowiedzią. Moje 11 letnie doświadczenie na rynku nieruchomości na pewno zaprocentuje. Na samym początku kariery trudniłem się obrotem nieruchomościami gdzie nauczyłem się analizy prawnej nieruchomości, a także użyteczności i funkcjonalności mieszkań. T daje mi dodatkowe narzędzia do holistycznej analizy. Wiele lat spędzonych w instytucjach bankowych pozwoliło nauczyć się funkcjonowania maszynerii bankowej. Pokazało kręte uliczki, którymi lawirują banki by finalnie sprzedać swój produkt. Mam zaplecze i narzędzia by wyjaśnić Ci gdzie tak na prawdę czają się koszty i na czym można najwięcej zaoszczędzić. Zapraszam Cię na pierwsze spotkanie gdzie przy kawie/herbacie porozmawiamy o Twoich celach a także policzymy zdolność kredytową. Spotkanie jest absolutnie niezobowiązujące, a może trochę rozjaśnić sprawę i poczuć pewniej tematyce bankowej. Serdecznie zapraszam 🙂

Zanim wybierzesz mieszkanie sprawdź zdolność kredytową

Wizyta u doradcy kredytowego może uratować Twój zadatek oraz zaoszczędzi Twój czas na szukanie nieruchomości w konkretnym przedziale cenowym. Zanim podpiszesz umowę developerską sprawdź swoją zdolność.

Znajdź dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie kredytowe

Jako pośrednik kredytowy pokażę Ci zestawienie ofert banku z całego rynku. Dzięki doświadczeniu pokażę Ci na co zwracać uwagę i gdzie znaleźć dodatkowe oszczędności.