Kredyt na zakup działki

Wybór działki to odpowiedzialna decyzja. Determinuje lokalizację naszego przyszłego domu. To ta działka będzie stanowiła zabezpieczenie kredytu. Jest to najbardziej odpowiedzialna decyzja przy planach budowania domu. Oprócz tego, że musi spełniać nasze podstawowe założenia do możliwości przyjemnego mieszkania to powinna też spełniać podstawowe kryteria do zabezpieczenia się na nieruchomości przez bank. immanentną częścią konsultacji kredytowych jest zbadanie zdolności kredytowej. Nasza sytuacja finansowa może predestynować nas w przyszłości do skorzystania z kredytowania wybranej puli banków. Powinniśmy wiedzieć jakich gruntów szukać, a jakich unikać. Powinniśmy również znać stan prawny nieruchomości oraz podstawowe kryteria jakimi kierować się będzie bank przy podejmowaniu decyzji o zabezpieczeniu. Chętnie opowiem Ci o podstawach, które należy sprawdzić przy szukaniu dla siebie miejsca na dom. Nawet jeżeli posiadasz środki na zakup działki to i tak skonsultuj jej zakup z doświadczonym doradcą z Warszawy. Budując w przyszłości dom działka będzie musiała być akceptowalnym zabezpieczeniem dla Banku.

Zanim wybierzesz działkę sprawdź zdolność kredytową

Wizyta u doradcy kredytowego może uratować Twój zadatek oraz zaoszczędzi Twój czas na szukanie działki w konkretnym przedziale cenowym. Szukając działki należy znać kryteria preferowane przez analityków bankowych.

Znajdź dla siebie najkorzystniejsze rozwiązanie kredytowe

Jako pośrednik kredytowy pokażę Ci zestawienie ofert banku z całego rynku. Dzięki doświadczeniu pokażę Ci na co zwracać uwagę i gdzie znaleźć dodatkowe oszczędności.