jak zarabia doradca kredytowy

Jak zarabia doradca kredytowy?

Wszyscy się zastanawiają, ile muszę zapłacić za usługi doradcy kredytowego. W końcu wykonuje ciężką pracę oszczędzając dla mnie wór pieniędzy. Więc na pewno za swoje usługi pobiera prowizję, za którą ja jako klient muszę zapłacić. Taki ciąg logiczny jest absolutnie usprawiedliwiony i uzasadniony. W końcu doradca kredytowy też człowiek, który za coś jeść i pić musi.

Wynagrodzenie doradcy zawsze jest dla Ciebie jawne. Z góry wiesz, ile zarobi za swoje usługi. Informacja jest podana w Formularzu informacyjnych, który dostajesz od doradcy przy składaniu wniosku. I to wynagrodzenie dla doradcy płatne jest zawsze przez bank, a nie klienta. Bez względu czy pójdziesz bezpośrednio do banku złożyć wniosek czy do pośrednika i tak ktoś otrzyma wynagrodzenie za sprzedany kredyt. Wiemy, że oferty u pośredników i w bankach muszą by takie same. Dlatego z czystym sercem możesz skorzystać z usług doradcy, bo de facto jest to usługa dla Ciebie darmowa i nic za nią nie płacisz.

Niezależny ekspert hipoteczny nie ma interesu preferować jakikolwiek bank. Kieruje się opłacalnością dla klienta, jego interesami i zawsze stara się znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny! Zawsze swoim klientom mówimy, że najlepszą dla nas zapłatą będą rekomendację naszych usług przyjaciołom i rodzinie. Występuje bezpośrednia korelacja między zadowoleniem klientów, a ciągłością biznesu dla doradcy. Doradca kredytowy znajdzie dla Ciebie najlepszą ofertę wśród wszystkich banków i będzie walczył jak lew o Twoje interesy. Zadzwoń już teraz i umów się na bezpłatne badanie zdolności kredytowej i przegląd ofert rynkowych.  To nic nie kosztuje, a można bardzo dużo zaoszczędzić.